Ana sayfa

TOPELE ENTERPRISE CO.,LTD

şirket Profili

TOPELE İŞLETME CO., LTD.yüz maskeleri, izolasyon önlük, tek kullanımlık tıbbi eldiven, baş örtüleri, vb gibi tek kullanımlık ve nonwoven serisi üretiminde uzmanlaşmıştır. Biz ithal malzeme ile işleme ve tedarik edilen malzemeler ile işleme yapabilirsiniz. biz her zaman ziyaret edilir!


On yılı aşkın bölgesel üretim tecrübesi, gelişmiş ekipman, hammadde seçiminden ithal malzemelerle işleme, test ürünü, bir dizi sıkı yönetim sistemi ve temiz üretim ortamına kadar, ihtiyaçlarınız gibi herhangi bir miktarda üretebiliriz, çoğaltabiliriz mevcut paket tasarımınızı ve ayrıca şirketinizin ürününü benzersiz bir şekilde markalayacak bir paket tasarımı oluşturun.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
Firmamız 2008 yılında kurulan, Pekin. 2013'ten bu yana yurtdışında öğrenim görmek ve alışverişi için ekipler göndermeye kararlıyız. Her türlü sergiye katılmak yerine. Müşterilerle iletişimi güçlendirin, son kullanıcının deneyimine ve geri bildirimlerine dikkat edin. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için. Aynı zamanda, mevcut tıbbi koruma alanının hızlı gelişimine uyum sağlamak için iletişim öğreniminde daha fazla yeni ürün geliştirebiliriz. Bu şekilde müşterilerimize daha iyi hizmet verebiliriz.

TOPELE ENTERPRISE CO.,LTD
TOPELE ENTERPRISE CO.,LTD
TOPELE ENTERPRISE CO.,LTD
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

No. Çalışanları : 200~240

Yıllık satış : 5000000-7000000

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 70% - 80%